Әріптестер! 2021 жылдың 20 сәуірінде «Өрлеу» БАҰО» АҚ филиалы Қостанай облысы бойынша ПҚ БАИ»-дің Facebook парақшасында «Өрлеу» БАҰО» АҚ Қостанай филиалы тренері Заминова И.П. және Рудный қаласы әкімдігінің «№10 мектеп-гимназиясы» КММ ағылшын тілі мұғалімі Е.В.Сарсенбаевамен қашықтықтан оқыту жағдайында оқушылардың біліміндегі олқылықтарды толтыру мақсатында онлайн-кездесу өтеді.

Тікелей эфирде мұғалім грамматиканы тиімді қайталау әдіс-тәсілдерін көрсетеді және  The human brain. Intelligent energy storage тақырыптарын талдайды.

Сарсенбаева Е.В Қазақстандық және Ұлттық Интернет олимпиадалардың бірнеше дүркін жүлдегері. «Педагогикалық идеялар панорамасы-2019» байқауының облыстық кезеңнің жеңімпазы және республикалық кезеңнің жүлдегері. “Қостанай Дарыны” ағылшын тілі мұғалімдері арасындағы облыстық олимпиада жүлдегері (2020). Ел-Арна және Балапан арнасындағы бейнесабақтардың сараптамасы бойынша Алтынсарин ат. ҰБА тобының мүшесі. Қашықтықтан оқыту шеңберінде оқу процесін әдістемелік қамтамасыз етуді құруға көмектескені үшін Қостанай облысы білім басқармасының дипломымен марапатталды (2020).

Тікелей эфирге сағат 16.00 де қосылыңыз.

Коллеги! 20 апреля 2021 года на официальной странице facebook АО «НЦПК «Өрлеу» с целью восполнения знаний учащихся в условиях дистанционного обучения пройдет онлайн-встреча с тренера Костанайского филиала АО НЦПК «Өрлеу» Заминовой И.П. и учителем английского языка КГУ «Школа-гимназия № 10» акимата города Рудного Сарсенбаевой Е.В.

Педагог в прямом эфире покажет методы и способы эффективного повторения граматики и разберет темы The human brain. Intelligent energy storage.

Сарсенбаева Е.В., педагог с 20-летним стажем, многократный призер Казахстанских и Национальных Интернет Олимпиад. Победитель областного этапа и призер республиканского этапа конкурса «Панорама педагогических идей-2019». Призер областной олимпиады среди учителей английского языка “Костанай Дарыны” (2020). Участник группы НАО им.Алтынсарина по экспертизе видеоуроков на каналы Ел-Арна и Балапан. Награждена дипломом Управления образования Костанайской области за помощь в создании методического обеспечения учебного процесса в рамках дистанционного обучения (2020).